Πολιτιστικό Πρόγραμμα B-Fest 2010 (εργαστήρια-εικαστικά-μουσικές & θεατρικές σκηνές)

Posted on 14 Μαΐου, 2010 7:16 μμ από

25


inflammatory

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

(ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5)

  • 21:00  «Doctor Albert Flipout’s One Can Band»
    featuring Mickey Partelous, Street Performance

(ΠΕΜΠΤΗ 27/5)

  • 18:00 «Η ΤΕΧΝΗ ΤΩΝ ΤΥΜΠΑΝΩΝ & ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΤΥΛ ΣΤΟ DRUMMING» από τον ALBERT ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ των ALBERTIME
  • 19:30 «PLAY THE BASS» – Workshop για ηλεκτρικό μπάσο από τον ΘΑΝΑΣΗ των ΕΙΡΗΣΘΩ ΕΝ ΠΑΡΟΔΩ
  • 19:00  «Η ΕΠΙ-ΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ PERFORMANCE»
    Ομιλήτρια: ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΓΡΗ

(ΣΑΒΒΑΤΟ 29/5)

  • 22:00 «ΨΥΧΟΒΓΑΛΤΗΣ: Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΙΑΣ ΤΑΙΝΙΑΣ» Ομιλητής: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

(ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ)

  • «PERFORMANCE Multimedia Art»από ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΗ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

(ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ)

  • ΕΚΘΕΣΗ  KOMIΞ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ ΚΟΚΚΟΡΗ
  • ΕΚΘΕΣΗ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΙΑΣ του ΑΛΕΞΗ ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ
  • ΕΚΘΕΣΗ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ από το ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΟΥ “NOSOTROS”

ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Τετάρτη 26/5, ώρα 21.15 «Το τάβλι», του Δ. Κεχαΐδη, θεατρική ομάδα Μπουλούκι
  • Παρασκευή 28/5, ώρα 22.00: «Φασουλής, ιστορίες έρωτα και θανάτου», Κουκλοθέατρο Αγιούσαγια.
  • Σάββατο 29/5, ώρα 21.15: «Στη Σωφρονιστική Αποικία» του Φ. Κάφκα,  θεατρική ομάδα Σημείο Μηδέν.
  • Κυριακή30/5, ώρα 21.15: «Όπως σας αρέσει», του Ου. Σαίξπηρ, θεατρική ομάδα Σημείο Μηδέν
  • Μουσικές σκηνές
    ΤΕΤΑΡΤΗ 26-5 ΣΚΗΝΗ Α

    • ΕΙΡΗΣΘΩ ΕΝ ΠΑΡΟΔΩ
    • ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ
    • ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ
    • DIMINUITA
    • FUNDRACAR
    • DOWNHOME BAND
    • ILLUSION
    • ZEN GARDEN
    ΣΚΗΝΗ Β

    • SKY VALLEY
    • BARBARAS STRAIGHT SON
    • VALKYRIES
    • PERIXEMENTAL
    • 7 SINS MOTEL
    ΠΕΜΠΤΗ 27-5 ΣΚΗΝΗ Α

    • PINK TANK
    • ALBERTIME
    • KOOL A SHAKE
    • ALPHA  BANG
    • SOKOS+ΤΗΕ LIVE PROJECT BAND
    • MAGIC DE SPELL
    • ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ
    • ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
    • ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ
    • ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ
    ΣΚΗΝΗ Β

    • BLOOM
    • RADIO SOL
    • ROSEBUD
    • SILENCE FICTION
    • THIS IS NOWHERE
    • HYPERECHOYELL
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-5 ΣΚΗΝΗ Α

    • ΝΤΙΝΟΣ ΣΑΔΙΚΗΣ
    • ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
    • LOST BODIES
    • GROVER
    • ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΕΣ
    • PANIKOS
    • ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
    • KENY ARKANA
    ΣΚΗΝΗ Β

    • BLOOM
    • RADIO SOL
    • ROSEBUD
    • SILENCE FICTION
    • THIS IS NOWHERE
    • HYPERECHOYELL
    ΣΑΒΒΑΤΟ 29-5 ΣΚΗΝΗ Α
    ————–TRANCEG————–

    • Sissy Stardust
    • Vlastur Live
    • Direct Connection Live (Sub+Dub )
    • Dark Elf (Disco Valley Rec)
    • Orestis   (Tantrumm Rec)
    • Teo  (Disco Valley Rec)
    • Atriohm  (Parvati Rec)
    • Nikitas
    • Electric Universe
    • Iraklis Mindphaser (Natural High)
    • Crystal Zero (Void Network)
    ΣΚΗΝΗ Β

    • PHASE REVERSE
    • ECHO TATOO
    • NO WAY OUT
    • ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ
    • Γ. ΤΣΙΓΚΟΣ + ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΚΥΚΛΟΙ
    • ΑΡΧΑΝΘΡΩΠΟΙ
    • ΣΤΙΓΜΑ 90

    ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ  ΡΕΜΠΕΤΙΚH KOMΠΑΝΙΑ

    ΚΥΡΙΑΚΗ 30-5 ΣΚΗΝΗ Α
    ————ΗΜΕΡΑ ΧΙΠ ΧΟΠ—————

    • ΡΟΔΕΣ
    • MC YINCA
    • DJ DIFFER
    • ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
    • DAGOBAH SYSTEM(PARASOUND)
    • EVERLAST-ΑΝΑΦΛΕΞΗ(;)
    • ΨΥΧΟΔΡΑΜΑ(;)
    • ΧΑΣΜΟΔΙΑ
    • ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
    • ΛΟΓΟΣ ΓΕΝΕΣΙΣ
    • ΑΓΡΥΠΝΟΣ
    • INTIFANTA, Kur0rAt fIKs
    ΣΚΗΝΗ Β

    • Χ ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ
    • Γ.ΜΙΧΑΣ-Γ.ΤΣΕΛΩΝΗΣ(ΑΠΟΝΤΕΣ)
    • ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ
    • KYNHΓΟΙ ΟΝΕΙΡΩΝ
    • EMPTY FRAME
    • GRAIN
    • NO MANS LAND
    • ΒΑD MATHEMATICS
    • ΒΕRLIN BRIDES

http://wp.me/pPn6Y-VR